STUDENTSKA EVALUACIJA

Pozivaju se studenti Odjela za arheologiju na sudjelovanje u studentskoj evaluaciji (“anketi”) nastavnog procesa i rada nastavnika za ljetni semestar tekuće akademske godine koja će se održati od 27.svibnja do 13. lipnja  2013.

PLAN EVALUACIJE

·         1. godina preddiplomskog studija

- Neolitik Bliskog istoka i jugoistočne Europe (Prof. dr. sc. Brunislav Marijanović/Kristina Horvat)

-   Institucije rimskog svijeta  (Prof. dr. sc. Željko Miletić/Silvija Bekavac)

·         2. godina preddiplomskog studija

-   Muzeologija   (Doc. dr. sc. Irena Radić Rossi)

-   Željezno doba ( Prof. dr. sc.Sineva Kukoč/Martina Čelhar)

·         3. godina preddiplomskog studija

-  Nacionalna arheologija (Doc. dr. sc. Tomislav Fabijanić/Jure Šućur, prof.)

·         1. godina diplomskog studija

-  Keramika u rimskoj Dalmaciji ( Doc. dr. sc. Igor Borzić)

-  Antička natpisna građa na istočnoj obali Jadrana (Prof. dr. sc. Miroslav

Glavičić/Vedrana Glavaš)

Evaluacije nastavnog procesa i rada nastavnika na Sveučilištu u Zadru provode se putem Informacijskog sustava visokih učilišta (ISVU), a anketni obrazac biti dostupan za ispunjavanje u navedenom terminu na Studomatu.