OBAVIJEST

OBAVIJEST STUDENTIMA 3. GODINE PREDDIPLOMSKOG I 2. GODINE DIPLOMSKOG STUDIJA ARHEOLOGIJE

Stručno vijeće Odjela za arheologiju na sjednici održanoj 4. listopada 2013. godine odlučilo je da se prijava mentora, teme i povjerenstva za obranu prvostupničkog i diplomskog rada ubuduće podnosi na za to posebno propisanom obrascu.

Studenti su obvezni prilikom prijave teme prvostupničkog ili diplomskog rada u tajništvu Odjela priložiti traženi obrazac koji u cijelosti mora biti ispunjen te potpisan od strane mentora (dakle, student sa obrascem najprije odlazi kod mentora, a potom sa ispunjenim obrascem dolazi  u tajništvo Odjela).

NAVEDENI OBRAZAC STUDENTI MOGU PREUZETI NA INTERNET STRANICI ODJELA (pod Dokumenti)  ILI U TAJNIŠTVU ODJELA.

Studenti koji navedeni obrazac nisu preuzeli pozivaju se da to čim prije učine.

Obrazac - prijava teme i mentora završnog rada

Obrazac - prijava teme i mentora diplomskog rada