Obavijest o kolegiju Antička arheologija apeninskog poluotoka

Kolegij Antička arheologija apeninskog poluotoka ne predaje se u akad. god. 2013./2014.

OBVEZU POLAGANJA ISPITA IZ KOLEGIJA ANTIČKA ARHEOLOGIJA APENINSKOG POLUOTOKA IMAJU SAMO APSOLVENTI.

Ostali studenti u ljetnom semestru akad. god. 2013./2014. (IV. sem.)  upisuju kolegij  Arheologija rimske Italije.

Studenti (osim apsolvenata) koji su prethodnih godina slušali i koji imaju potpis iz kolegija Antička arheologija apeninskog poluotoka, u ljetnom semestru upisuju kolegij Arheologija rimske Italije i nISU obvezNI dolaziti na predavanja iz navedenog kolegija, ali SU obvezNI položiti ga (dok su u slučaju da nemaju potpis iz kolegija Antička arheologija apeninskog poluotoka obvezni slušati predavanja iz kolegija Arheologija rimske Italije, dobiti potpis i naravno isti polagati).

Pozivaju se studenti da u tajništvo dostave svoje indekse na uvid.