Obavijest- Razredbeni postupak za pristupnike starije od 25 godina

Razredbeni postupak za upis u prvu godinu jednopredmetnog preddiplomskog studija arheologije u akad. god. 2014./2015.  za pristupnike koji su stariji od 25 godina, održati će se  11. srpnja 2014. s početkom u 08,00 sati  u prostorijama Odjela za arheologiju Sveučilišta u Zadru (Obala kralja Petra Krešimira IV/2).

Odluka i natječaj za upis

Prijave za razredbeni postupak podnose se u tajništvu Odjela za arheologiju od 26. lipnja do 4. srpnja 2014. radnim danom od 09,00 do 12,00 sati i 13,00 do 15,00 sati.

Prijave za razredbeni postupak mogu se poslati i preporučenom poštom (uz napomenu da rizik kašnjenja pada na teret pristupnika  pa preporučenu pošiljku poslati najkasnije tri dana prije isteka roka),na adresu:

Sveučilište u Zadru
Odjel za arheologiju  „Prijava za redoviti studij arheologije“
23000 Zadar
Obala kralja Petra Krešimira IV. br.2

Obrazac prijave na razredbeni postupak

Literatura za polaganje razredbenog postupka:

N. Cambi: Antika, Zagreb 2002.;
A. Stipčević: Iliri, Zagreb, 1989.;
N. Klaić: Povijest Hrvata u ranom srednjem vijeku, Školska knjiga, Zagreb,1990.;
Gimnazijski udžbenici povijesti  za I. i II. razred;
Enciklopedijska izdanja Leksikografskog zavoda Miroslav  Krleža, Zagreb, Natuknice:arheologija, prapovijest, antika, srednji vijek.

Sve dodatne informacije mogu se dobiti u tajništvu Odjela za arheologiju na tel.: 023/200-615