Obavijest - dostava podataka za izradu dopunske isprave o studiju

Zbog izrade dopunske isprave o studiju koja se uz diplomu uručuje prilikom promocije,  molim sljedeće studente da se jave u tajništvo Odjela za arheologiju  najkasnije do 11. svibnja 2015. ukoliko posjeduju dokaze - dodatne informacije o studentu, a za koje bi htjeli da budu navedeni u njihovoj  dopunskoj ispravi o studiju:

1. BABIĆ RENATO

2. BRALIĆ ANAMARIJA

3. DRAHOTUSKY-BRUKETA LUKA

4. DRPIĆ JERE

5. MALETIĆ BOŽANA

6. MATKOVIĆ MARIN

7. PEROŠEVIĆ IVAN

8. TOJČIĆ DENI

9. TOMIĆ MATEA

Dokumentacija koja sadrži dodatne informacije o studentu predaje se u izvorniku (ukoliko se radi o jedinom primjerku dokumenta, izvornik se donosi na uvid, a kopija dokumenta ostaje u dosjeu studenta).

PRIMJER DODATNE INFORMACIJE O STUDENTU: NOSITELJ/ICA DRŽAVNE STIPENDIJE, DEMNOSTRATOR/ICA, AKTIVAN/NA ČLAN/ICA STUDENTSKOG ZBORA, DOBITNIK/CA REKTOROVE NAGRADE, OBJAVLJIVAO/LA RADOVE ZA STUDENTSKI ČASOPIS, SUDJELOVAO/LA NA EDUKACIJSKOM SEMINARU, PROVEO/LA SEMESTAR NA DRUGOM SVEUČILIŠTU U SKLOPU BILATERALNE SURADNJE,I SL..