OBAVIJEST O RASPOREDU VOŽNJE NA TERENSKU NASTAVU

Terenska nastava za studente arheologije započeti će u ponedjeljak, 02. svibnja 2016. prema sljedećem rasporedu:

02. 05. – 17. 05. 2016.   studenti I. i III. godine preddiplomskog studija arheologije,

18. 05. – 04. 06. 2016.   studenti II. godine preddiplomskog  i I. godine diplomskog studija arheologije

Raspored vožnje za terensku:

• Polazak  6,15 sati:

Glavni kolodvor (vanjska strana) – Lipotica – Mala pošta – dr. F. Tuđmana – Smilčić,

• Povratak 14,00 sati :

Smilčić – dr. F. Tuđmana – Mala pošta – Lipotica – glavni kolodvor.

• Povratak subotom u 13,00 sati.

NAPOMENA:

Studenti autobus mogu čekati i na Lipotici ili Maloj pošti.

Nastava je obvezna za sve redovno upisane studente na preddiplomski i diplomski studij, izvanredne studente i studente koji studiraju pod statusom „S“, osim studenata II. godine diplomskog studija i studenata u statusu apsolvenata oba studija.

Studenti koji ponavljaju studijsku godinu nemaju obvezu terenske nastave pod uvjetom da su za godinu koju ponavljaju već proveli terensku nastavu i imaju uredan potpis.