Obavijesti o predavanjima

Obavijest studentima diplomskog studija

U četvrtak 10. studenog 2016., neće biti predavanja iz kolegija Željezno doba na Jadranu  (kod doc. dr. sc. Martine Čelhar). Nadoknada predavanja je idući tjedan, odmah nakon redovnog termina predavanja.

U četvrtak 10. studenog 2016., predavanje iz kolegija Srednjovjekovna keramika (kod doc. dr. sc. Karle Gusar) biti će u 17 sati, a ne u 15 sati, kako stoji u rasporedu.

Obavijest studentima preddiplomskog i diplomskog studija

Zbog sudjelovanja na znanstvenom skupu prof. dr. sc. dr. h. c. Ante Uglešić sljedeći tjedan neće biti u mogućnosti održati predavanja u utorak (8. studenog 2016.) i srijedu (9. studenog 2016.).

Obavijest studentima 2. god. preddiplomskog studija

Prof. dr. sc. dr. h. c. Ante Uglešić održati će predavanje iz kolegija Uvod u srednjovjekovnu arheologiju u petak 11. studenog 2016., u vremenu od 0830do 1200 sati.

Obavijest studentima 1. god. diplomskog studija

Seminari iz kolegija Arheologija seobe naroda - odabrana poglavlja, počinju tek nakon prvog predavanja navedenog kolegija.