Erasmus+ Natječaj za studentsku mobilnost u svrhu studijskog boravka

Sveučilište u Zadru raspisuje Natječaj za financiranje mobilnosti studenata u svrhu studijskog boravka koje je moguće ostvariti u zimskom semestru ak. god. 2017./2018., u ljetnom semestru ak. god. 2017./2018. ili tijekom cijele akademske godine 2017./2018. u sklopu programa Erasmus+. Natječaj je otvoren do 24. ožujka 2017. Cjelokupni tekst natječaja možete pronaći OVDJE.

Vezani dokumenti Natječaja:

1. Prijavni obrazac za studijski boravak za akademsku godinu 2017./2018.,
  2. Europass CV obrazac,
  3. Popis Erasmus koordinatora na odjelima Sveučilišta u Zadru,
  4. Popis potpisanih međuinstitucionalnih Erasmus+ sporazuma s inozemnim visokoškolskim institucijama (popis će biti ažuriran redovito),
  5. Prihvatno pismo tutora na instituciji domaćinu tzv. Supervisor Acceptance Form for Erasmus+ Student (za studente koji će za vrijeme studijskog boravka vršiti istraživanje ili pisati završni/diplomski rad),
  6. Erasmus+ programski vodič (Erasmus+ Programme Guidehrv./eng.,
  7. Prijavni obrazac za osobe s posebnim potrebama (za studente s invaliditetom)
  8. Izjavu o članovima zajedničkog kućanstva (za studente slabijeg socioekonomskog statusa)

Obrazac prijave s ostalom dokumentacijom poslati poštom na adresu:

Sveučilište u Zadru - Rektorat

Ured za međunarodnu suradnju

(s naznakom : Za Erasmus+ natječaj)

Mihovila Pavlinovića 1

23 000 ZADAR

ili osobno dostaviti u Ured za međunarodnu suradnju na navedenu adresu, zgrada rektorata, V. kat do 24. ožujka 2017. godine u 16,00 sati.

Više o samom Natječaju možete pronaći na poveznici http://www.unizd.hr/Me%C4%91unarodnasuradnja/Obavijestiinatje%C4%8Daji/tabid/103/language/hr-HR/Default.aspx