Doc. dr. sc. Vedrana Glavaš - dobitnica nagrade za iznimna postignuća u znanstveno-istraživačkom radu i popularizaciji Sveučilišta u Zadru

Dodjelom nagrada rektorice Sveučilišta u Zadru prof. dr. sc. Dijane Vican djelatnicima i studentima završeno je obilježavanje Dana Sveučilišta u Zadru - Dies academicus 2021.

Godišnju nagradu ponijelo je i troje akademskih djelatnika, a među njima i djelatnica Odjela za arheologiju doc. dr. sc. Vedrana Glavaš i to za iznimna postignuća u znanstveno-istraživačkom radu i popularizaciji Sveučilišta u Zadru!

Iznimno smo ponosni i sretni što je rad doc. dr .sc. Vedrane Glavaš prepoznat na najvišoj razini Sveučilišta, a nadamo se da će poslužiti kao daljnja motivacija i inspiracija čitavom kolektivu, ali i studentima