POSTUPAK PRIJAVE I ODJAVE ISPITA U IZVANREDNOM ISPITNOM ROKU (STUDENI) 2012./2013.

Izvanredni ispitni rok na Odjelu za arheologiju vrijedi za koji studiraju po posebnom statusu i za apsolvente dodiplomskih studija.

Studenti koji studiraju po posebnom statusu ispite mogu prijavljivati putem e-maila na adresu tajništva Odjela  (acalusic@unizd.hr) od 22. 10. 2012. do 05. 11. 2012. Ispit imaju pravo odjaviti najkasnije 24 sata prije zakazanog ispitnog termina. Ispite za kolegije koje su upisali i odslušali na drugim odjelima, prijavljuju u tajništvima tih odjela.

Izvanredni ispitni rok u studenom rok je za kolegije iz zimskog semestra. Ukoliko su studentu ostali samo kolegiji iz ljetnog semestra, može prijaviti ispit u tajništvu Odjela za arheologiju uz predočenje indeksa od 05. do 07. 11. 2012.