Dopunske isprave o studiju - poziv za dostavu dokumentacije

Zbog izrade dopunske isprave o studiju,  molim sljedeće studente da se jave u tajništvo Odjela za arheologiju  najkasnije do 14. srpnja 2015. ukoliko posjeduju dokaze - dodatne informacije o studentu, a za koje bi htjeli da budu navedeni u njihovoj  dopunskoj ispravi o studiju.

Dokumentacija koja sadrži dodatne informacije o studentu predaje se u izvorniku (ukoliko se radi o jedinom primjerku dokumenta, izvornik se donosi na uvid, a kopija dokumenta ostaje u dosjeu studenta)

1. ERAKOVIĆ LUKA
  2. KALEBOTA DOBRILA
  3. MATKOVIĆ MARKO