Obavijest studentima 2. godine preddiplomskog studija

Posjet Ninu

Polazak u Nin je u srijedu, 25. siječnja 2017. u 8:30 sa Glavnog kolodvora u Zadru (Peron 8). Prof. dr. sc. dr. h. c. Ante Uglešić će dočekti studente u Ninu kod spomenika knezu Branimiru. Povratak iz Nina u Zadar je planiran oko 11:45 sati.

Obavijest studentima 3. godine preddiplomskog studija

U ponedjeljak 16. siječnja 2017., neće biti predavanja iz predmeta Nacionalna arheologija ranog srednjeg vijeka  (kod doc. dr. sc. Tomislava Fabijanića). Nadoknada predavanja po dogovoru s profesorom.

Obavijest studentima 2. godine preddiplomskog studija

U ponedjeljak 9. siječnja 2017., neće biti predavanja iz predmeta Antički brodolomi i plovidbene rute na istočnoj obali Jadrana. Doc. dr. sc. Mato Ilkić je već održao predviđeno predavanje u ponedjeljak 19. prosinca 2016.

Obavijest studentima 3. godine preddiplomskog studija

U četvrtak 8. prosinca 2016., neće biti predavanja iz predmeta Artes minores I  (kod doc. dr. sc. Mate Ilkića).

Tajništvo Odjela za arheologiju