Dostava podataka za dopunsku ispravu o studiju

Zbog izrade dopunske isprave o studiju,  molim sljedeće studente da se jave u tajništvo Odjela za arheologiju  najkasnije do 15. prosinca 2014. ukoliko posjeduju dokaze - dodatne informacije o studentu, a za koje bi htjeli da budu navedeni u njihovoj dopunskoj ispravi o studiju.

Dokumentacija koja sadrži dodatne informacije o studentu predaje se u izvorniku (ukoliko se radi o jedinom primjerku dokumenta, izvornik se donosi na uvid, a kopija dokumenta ostaje u dosjeu studenta).

Prvostupnici:

4.    MARIJANOVIĆ LJUBKO

5.    VITLOV JELENA

6.    ZELENKO MARTINA

Primjer dodatne informacije o studentu: nositelj/ica državne stipendije, demnostrator/ica, aktivan/na član/ica Studentskog zbora, dobitnik/ca Rektorove nagrade, objavljivao/la radove za studentski časopis, sudjelovao/la na edukacijskom seminaru, proveo/la semestar na drugom sveučilištu u sklopu bilateralne suradnje,i sl..