Obavijest - Izvanredni ispitni rok

Studenti apsolventi prediplomskog i diplomskog studija kao i studenti koji studiraju po posebnom statusu (uključujući i apsolvente po posebnom statusu) mogu prijaviti ispite za izvanredni ispitni rok koji će se održavati od 25. do 29. studenog 2013. godine.

Prijave za ispite podnose se Odjelnoj tajnici na službenu e-mail adresu (mbrajkov@unizd.hr), putem telefona na 200-615 ili osobno u tajništvu Odjela do 8. studenog  2013. godine.

Ispitni rok neće se otvarati za ispite iz svih kolegija, već SAMO ZA ONE KOLEGIJE ZA KOJE STUDENTI ODJELNOJ TAJNICI DOSTAVE PRIJAVU ( i ukoliko profesor koji taj kolegij predaje  bude održavao ispite u izvanrednom roku).

Ispiti koji se prijavljuju u izvanrednom roku su ispiti iz zimskog semestra ( ukoliko je studentu ostao jedan ispit iz ljetnog semestra isti može prijaviti u Tajništvu uz predočenje indeksa).

Sve zaprimljene prijave, tajnica će evidentirati u sustavu ( redovne studente i one koji studiraju po posebnom statusu), dok će ODJAVU ISPITA STUDENT IZVRŠITI OSOBNO PUTEM STUDOMATA U VREMENU KOJE JE INAČE PREDVIĐENO ZA ODJAVU ISPITA (studenti u S statusu ispite će odjavljivati kod tajnice putem telefona, e-maila ili osobno).