OBAVIJEST STUDENTIMA 2. GODINE DIPLOMSKOG STUDIJA ARHEOLOGIJE

Sukladno Odluci o diplomskim radovima studenata na diplomskom studiju „student je dužan predložiti temu diplomskog rada i mentora najkasnije do završetka nastave u zimskom semestru posljednje akademske godine prema nominalnom trajanju diplomskog studija. Student ima pravo predložiti i komentora. Tema diplomskog rada te ime i prezime mentora prijavljuju se i upisuju u indeks, odnosno u sustav ISVU najkasnije do početka ljetnog semestra posljednje akademske godine prema nominalnom trajanju studija.“ (čl. IV.)

„Nakon prijave diplomskog rada odjel imenuje povjerenstvo za obranu diplomskog rada, najkasnije do upisa u ljetni semestar posljednje akademske godine prema nominalnom trajanju studija. Tekst diplomskog rada, s kojim je suglasan mentor, student predaje u ispisu i u elektroničkom obliku mentoru u tri primjerka, od čega dva primjerka mentor upućuje preostalim članovima povjerenstva. Obrana diplomskog rada može se organizirati tek kada svi članovi povjerenstva daju suglasnost da student može pristupiti obrani diplomskog rada.“ (čl. VI.)