POSTUPAK PRIJAVE I ODJAVE ISPITA U ZIMSKOM ISPITNOM ROKU

1) STUDENTI PREDDIPLOMSKOG I DIPLOMSKOG STUDIJA

a) Redovni studenti

Ispite prijavljuju putem studomata najkasnije šest dana prije zakazanog ispitnog termina. Ispiti se putem studomata mogu odjaviti najkasnije do tri dana prije zakazanog ispitnog termina. Obveza je studenata da na vrijeme prijavljuju/ odjavljuju ispite.

STUDENTI KOJI U PROPISANIM ROKOVIMA NE PRIJAVE ISPITE NEĆE IMATI  MOGUĆNOST PRISTUPANJA ISPITU.

b) Studenti pod statusom S i SS:

Studenti koji studiraju po posebnom statusu ispite mogu prijavljivati putem e-maila najkasnije 8 dana prije zakazanog ispitnog termina i odjaviti istim putem najkasnije tri dana prije zakazanog ispitnog termina.

2.) STUDENTI DODIPLOMSKOG STUDIJA

Prijave ispita za  studente dodiplomskog studija započinju 03. siječnja 2013. i traju do 18. siječnja 2013.

Ispiti se mogu prijaviti putem prijavnice predane u tajništvo Odjela ili putem prijavnice poslane e-mailom. Studenti su na zahtjev tajnice Odjela prilikom prijave ispita dužni predočiti indeks i dokaz o upisu u akad. god. 2012./2013.