Prijava i odjava ispita u zimskom ispitnom roku

Redovni zimski ispitni rok održavati će se od 3. do 28. veljače 2014.

STUDENTI PREDDIPLOMSKOG I DIPLOMSKOG STUDIJA

a) Redovni studenti

Ispite prijavljuju putem studomata najkasnije šest dana prije zakazanog ispitnog termina. Ispiti se putem studomata mogu odjaviti najkasnije do dva dana prije zakazanog ispitnog termina. Obveza je studenata da na vrijeme prijavljuju/ odjavljuju ispite.

STUDENTI KOJI U PROPISANOM ROKU NE PRIJAVE ISPIT NEĆE IMATI MOGUĆNOST PRISTUPANJA ISPITU.

ISPIT KOJI JE PRIJAVLJEN, A NIJE ODJAVLJEN - evidentira se kao da je student ispitu pristupio (student u akad. godini na ispit iz istog kolegija može pristupiti najviše 4 puta).

b) Studenti pod statusom S i SS:

Studenti koji studiraju po posebnom statusu ispite mogu prijavljivati putem e-maila (mbrajkov@unizd.hr), telefonom na 200-615 ili osobno u tajništvu Odjela, najkasnije 6 dana prije zakazanog ispitnog termina i na isti način odjaviti najkasnije do dva dana prije zakazanog ispitnog termina.

STUDENTI KOJI U PROPISANOM ROKU NE PRIJAVE ISPIT NEĆE IMATI  MOGUĆNOST PRISTUPANJA ISPITU.

Termini održavanja ispita biti će objavljeni naknadno na web stranici i na oglasnoj ploči Odjela.