Obavijest - Terenska nastava

Terenska nastava za studente arheologije započet će u ponedjeljak, 05. svibnja 2014. prema sljedećem rasporedu:

05. 05. – 21. 05. 2014.           studenti I. i III. godine preddiplomskog studija,

22. 05. – 07. 06. 2014.           studenti II. godine preddiplomskog studija  i I.

godine diplomskog studija

Terenska nastava održavati će se svakog dana osim nedjelje (tj. od ponedjeljka do subote).

Nastava je obvezna za studente preddiplomskog i diplomskog studija koji prvi put upisuju studijsku godinu (osim studenata II. godine diplomskog studija i studenata u statusu apsolvenata preddiplomskog studija).

Studenti koji ponavljaju studijsku godinu nemaju obvezu pohađanja terenske nastave pod uvjetom da su za godinu koju ponavljaju već odradili terensku nastavu i imaju uredan potpis.

Polazak u 07,00 sati: Glavni kolodvor  (peron br. 35)  – Mala pošta – Zemunik Donji