OBAVIJEST - Dopunske isprave o studiju

​Zbog izrade dopunske isprave o studiju,  molim navedene studente da se jave u tajništvo Odjela za arheologiju  najkasnije do 2. ožujka 2017. ukoliko posjeduju dokaze za dodatne informacije za koje bi htjeli da budu navedene u njihovoj  dopunskoj ispravi o studiju.

Dokumentacija koja sadrži dodatne informacije o studentu predaje se u izvorniku (ukoliko se radi o jedinom primjerku dokumenta, izvornik se donosi na uvid, a kopija dokumenta ostaje u dosjeu studenta).

Primjer dodatne informacije o studentu: nositelj/ica državne stipendije, demnostrator/ica, aktivan/na član/ica Studentskog zbora, dobitnik/ca Rektorove nagrade, objavljivao/la radove za studentski časopis, sudjelovao/la na edukacijskom seminaru, proveo/la semestar na drugom sveučilištu u sklopu bilateralne suradnje, i sl.

Popis studenata za promociju:

1. Anić Ivan
  2. Behin Paula