Program stipendiranja Global Korea za 2017. godinu (2017 Global Korea Scholarship Program)

Nacionalni institut za međunarodno obrazovanje (NIIED – National Institute for International Education) u sastavu Ministarstva obrazovanja Republike Koreje dodjeljuje:

- jednu (1) stipendiju državljanima Republike Hrvatske te jednu (1) stipendiju državljaninu Bosne i Hercegovine za diplomski studij iz programa stipendiranja korejske vlade za strane studente Global Korea za 2017. godinu (2017 Global Korea Scholarship: Korean Government Scholarship Program for International Students for a Graduate Degree).

Studij će se provoditi u Koreji u razdoblju od 2017. do 2020. godine.

Priloženi Vodič kroz prijavu donosi opis traženih kvalifikacija, dokumenata/obrazaca za prijavu i sve ostale nužne informacije.

Kandidati trebaju veleposlanstvu priložiti svu potrebnu dokumentaciju najkasnije do 24. ožujka 2017. Nakon toga će se u veleposlanstvu održati razgovori s ograničenim brojem kandidata čije su prijave zadovoljile tražene uvjete i koje su zaprimljene unutar navedenog roka. Ljubazno molimo da primite na znanje da će kandidati koji nisu zadovoljili sve uvjete navedene u Vodiču kroz prijavu biti automatski isključeni.

Za sve upite o gore navedenom možete se obratiti veleposlanstvu putem e-maila na adresu: croatia@mofa.go.kr.