Studentska evaluacija

Pozivaju se studenti Odjela za arheologiju na sudjelovanje u studentskoj evaluaciji (“anketi”) nastavnog procesa i rada nastavnika za zimski semestar tekuće akademske godine koja će se održati u periodu od 08. do 28. siječnja 2018.godine.

Studentske evaluacije nastavnog procesa i rada nastavnika na Sveučilištu u Zadru provode se putem Informacijskog sustava visokih učilišta (ISVU), a anketni obrazac biti će dostupan za ispunjavanje u navedenom terminu na Studomatu.

Sudjelovanje u studentskoj anketi je pravo i akademska obveza studenata čijim ispunjavanjem izravno utječu na poboljšanje uvjeta studiranja.

Plan studentske evaluacije na Odjelu za arheologiju za zimski semestar akad. god. 2017./2018.