Terenska nastava

Terenska nastava za studente arheologije započeti će u četvrtak, 3. svibnja 2018. prema sljedećem rasporedu:

3. 5. – 18. 5. 2018. studenti 1. god. preddiplomskog i 1. god. diplomskog studija arheologije,

19. 5. – 5. 6. 2018. studenti 2. i 3. godine preddiplomskog studija arheologije

Raspored vožnje za terensku

• Polazak 6,15 sati:
    • Autobusni kolodvor, vanjska strana (stanica za lokalne autobuse) – Lipotica – Mala pošta – Ul. dr. F. Tuđmana – Nadin
  • Povratak 14,00 sati:
    • Nadin – Ul. dr. F. Tuđmana – Mala pošta – Lipotica – Autobusni kolodvor
  • Povratak subotom u 13,00 sati.

Studenti autobus mogu čekati i na Lipotici ili Maloj pošti.

*NAPOMENA:

Nastava je obvezna za sve redovno upisane studente na preddiplomski i diplomski studij, izvanredne studente i studente koji studiraju pod statusom „S“, osim za studente 2. godine diplomskog studija i studenata u statusu apsolvenata oba studija.

Studenti koji ponavljaju studijsku godinu nemaju obvezu terenske nastave pod uvjetom da su za godinu koju ponavljaju već proveli terensku nastavu i imaju potpis.