OBAVIJEST STUDENTIMA 1. GOD. PREDDIPLOMSKOG STUDIJA ARHEOLOGIJE

Svi studenti 1. god. preddiplomskog studija arheologije koji nisu upisali Engleski jezik struke I od 3 ECTS boda pri Centru za strane jezike, mogu to učiniti putem svog studomata. Studentima koji su upisali Engleski jezik struke I (177720) koji nosi 2 ECTS boda, tajnica je ručno izbrisala isti iz upisnog lista, pa sada mogu upisati ovaj ispravni kolegij u iznosu od 3 ECTS boda.

Izborne kolegije studenti  upisuju putem studomata prema Redu predavanja, pazeci da prikupe dovoljan broj ECTS bodova (30), ali napominjem da ne upisujete kolegija više nego što je potrebno, jer ćete sve te dodatne bodove i kolegije morati platiti (92 HRK po ECTS bodu). Držite se uputa iz Reda predavanja.

Za sve nejasnoće oko navedenog, studenti 1. godine preddiplomskog studija arheologije, mogu se obratiti tajnici u srijedu, 10. 10. i u četvrtak, 11. 10. 2018. u vremenu od 13 do 14 sati.