Obavijest o upisu u ljetni semestar

Obavijest o upisu u ljetni semestar i upisu obveznih i izbornih kolegija putem Studomata

Upis u ljetni semestar ak. god. 2020./2021. počinje 5. veljače 2021., a završava 26. veljače 2021. god. i obavljati će se online za sve studente koji imaju e-indeks (iksicu), a studenti koji imaju indeks mogu doći osobno u tajništvo ili se javiti putem e-maila prema uputama kako je navedeno u daljnjem tekstu.

Upis se obavlja sljedećim redoslijedom:

1. upis obveznih i izbornih kolegija u sustav ISVU – putem Studomata

(5. veljače 2021. – 15. veljače 2021. god.); kolegiji se upisuju u skladu s redom predavanja matičnog studija

1. upis u tajništvu Odjela

(8. veljače 2021. – 26. veljače 2021. god.)

Nakon provjere upisa kolegija u sustav ISVU, u tajništvu se ovjerava indeks samo studentima koji imaju indeks. Ako plaćaju školarinu donose i potvrdu o uplati školarine, a uplatnicu su dobili na početku ak. god. (osim apsolvenata).

Indeks i uplatnica se mogu poslati i preporučenom poštom na adresu:

Sveučilište u Zadru

Tajništvo Odjela za arheologiju

Obala kralja P. Krešimira IV

23000 Zadar

Studenti koji imaju e-indeks, odnosno iksicu, potvrđuju upis u tajništvu samo ako plaćaju školarinu (šalju putem e-maila potvrdu o uplati školarine ako je već nisu poslali, a uplatnicu su dobili na početku ak. god.)

Svi studenti koji su uplatili samo upisninu na početku ak. god. (studij bez školarine) ne trebaju se javljati u tajništvo, već samo upisuju kolegije putem Studomata.

APSOLVENTI ne upisuju kolegije putem Studomata, već se javljaju putem e-maila.

Apsolventi koji imaju indeks mogu ga donijeti osobno ili poslati preporučenom poštom (na prethodno navedenu adresu).

Studenti koji idu na ERASMUS u ljetnom semestru također ne upisuju kolegije putem Studomata, a upisati će ih po povratku s Erasmusa.

Studenti koji upisuju predmete iz parcijale podnose obrazac za parcijalu u tajništvu.

Upis izbornih kolegija u ljetnom semestru za studente prve godine diplomskog studija biti će obavljen na isti način kao i upis izbornih kolegija u zimskom semestru kroz rangiranje po prosjeku ocjena.

Svi studenti kojima Studomat ne dozvoljava upis trebaju se javiti u tajništvo.

Svaki eventualni pogrešan upis kolegija putem Studomata poništiti će se.

Podsjećam generaciju studenata koja je preddiplomski studij upisala u ak. god. 2013./2014. da im pravo studiranja traje do 30. rujna 2021. Isto vrijedi i za generaciju studenata diplomskih studija koji su se upisali u ak. god. 2015./2016. godine.

UPIS STRANOG JEZIKA IZ CENTRA ZA STRANE JEZIKE

Svi studenti upisuju putem Studomata nastavke kolegija iz zimskog semestra. Studenti koji ne mogu upisati strani jezik putem Studomata mogu doći osobno u Centar za strane jezike od 22. do 26. veljače 2021. od 8.00 do 16.00 sati Poluotok, (Jurja Bijankinija 2, ured 211 na drugom katu) ili nazvati u navedenim terminima na broj telefona 023 400 431.

Molim da se za sve poteškoće sa Studomatom javite na e-mail referada@unizd.hr.

Upute za rad na studomatu - ljetni semestar