Dodatni ispitni rok

Termini ispita u dodatnom ispitnom roku:

Doc. dr. sc. Tomislav Fabijanić - 2. listopada 2023. u 10,00 sati

• Dodatnom roku kod doc. Fabijanića mogu pristupiti svi studenti.

Doc. dr. sc. Martina Čelhar - 2. listopada 2023. u 10,00 sati

• Dodatnom roku kod doc. Čelhar mogu pristupiti samo studenti kojima je neki od njenih kolegija uvjet za upis u višu godinu, uvjet za zadržavanje statusa redovitog studenta ili uvjet za završetak studija; studenti koji žele pristupiti dodatnom roku uz prethodno navedene uvjete trebaju se e-mailom javiti doc. Čelhar najkasnije do 29. rujna.

Izv. prof. dr. sc. Ivana Jadrić-Kučan - 5. listopada 2023. u 8,30 sati - kolegij Uvod u antičku arheologiju

• Dodatnom roku kod prof. Jadrić-Kučan mogu pristupiti samo studenti kojima je neki od njenih kolegija uvjet za upis u višu godinu, uvjet za zadržavanje statusa redovitog studenta ili uvjet za završetak studija; studenti koji žele pristupiti dodatnom roku uz prethodno navedene uvjete trebaju se e-mailom javiti prof. Jadrić-Kučan najkasnije do 2. listopada.

Izv. prof. dr. sc. Josipa Baraka Perica - 3. listopada 2023. u 09,00 sati - kolegij Starokršćanska arheologija.

• Dodatnom roku kod izv. prof. Josipe Barake Perice mogu pristupiti samo studenti kojima je kolegij Starokršćanska arheologija uvjet za završetak studija.

Izv. prof. dr. sc. Mate Parica - 2. listopada 2023. u 10,00 sati

• Dodatnom roku mogu pristupiti svi studenti.

Prof. dr. sc. Željko Miletić - 2. listopada 2023. u 9,00 sati

• Dodatnom roku kod prof. Miletića mogu pristupiti svi studenti.

Doc. dr. sc. Kristina Horvat Oštrić - 5. listopada 2023. u 11,00 sati.

• Dodantom roku mogu pristupiti samo studenti kojima je neki od njenih kolegija uvjet za upis u višu godinu, uvjet za zadržavanje statusa redovitog studenta ili uvjet za završetak studija.

Doc. dr. sc. Jure Šućur - 4. listopada 2023. u 17,00 sati - kolegij Osnove arheologije novog vijeka.

• Dodatnom roku mogu pristupiti svi studenti.

Prof. dr. sc. Dražen Maršić - 6. listopada 2023. u 15,00 sati.

• Dodatnom roku mogu pristupiti samo studenti kojima je neki od njenih kolegija uvjet za upis u višu godinu, uvjet za zadržavanje statusa redovitog studenta ili uvjet za završetak studija. Studenti koji žele pristupiti dodatnom roku uz prethodno navedene uvjete trebaju se e-mailom javiti u tajništvo Odjela na acalusic@unizd.hr najkasnije do 4. listopada.

Obavijest će se nadopunjavati terminima drugih nastavnika.

Studenti trebaju imati prijavljen ispit iz kolegija kojeg polažu na drugom jesenskom ispitnom roku.