Dr. sc. Kristina Horvat - dodatni ispitni rok

Dodatni ispitni rok iz kolegija Neolitik Bliskog istoka i jugoistočne Europe i Eneolitik Bliskog istoka i jugoistočne Europe održati će se 06. listopada 2020. godine.

Ispit iz kolegija Neolitik Bliskog istoka i jugoistočne Europe održati će se s početkom u 09, 00 sati, a ispit iz kolegija Eneolitik Bliskog istoka i jugoistočne Europe s početkom u 12,00 sati.

Ispitu iz kolegija Neolitik Bliskog istoka i jugoistočne Europe mogu pristupiti samo studenti kojima je navedeni kolegij uvjetni ispit za upis u treću godinu ili ako su ga akad. god. 2019./2020. upisali drugi put zbog nepolaganja.

Ispitu iz kolegija Eneolitik Bliskog istoka i jugoistočne Europe mogu pristupiti samo studenti kojima je navedeni kolegij uvjetni ispit za upis u treću godinu.