ESN Zadar

Postani Buddy ESN-a Zadar

Voliš se zabavljati, stjecati nova iskustva i upoznavati ljude iz cijelog svijeta?

Super!!! Imaš sve što treba jednom Buddyju.

O čemu je riječ?

ESN Buddy System je međunarodni program čija je svrha zbližavanje erasmus studenata sa lokalnim studentima.
Buddy je osoba koja pomaže Erasmus studentu prije i za vrijeme njegova dolaska. Pomaže mu/joj oko snalaženja u novoj sredini i svemu ostalom neophodnom za vrijeme boravka u Zadru.

Kako postati Buddy?

Sve što trebaš napraviti je instalirati jednostavnu aplikaciju na mobitelu i registrirati se.

Naši administratori će te spojiti sa erasmus studentom koji ti najviše odgovara na temelju tvojih i njegovih preferencija koje upisuješ prilikom prijave u aplikaciju.

Ovdje se nalazi link (https://papaya.iter-idea.com/auth) za Papaya registraciju, a to možeš učiniti i putem Trgovina Play, samo upiši Papaya (ESN) i klikni instaliraj. Nakon što je instaliraš slijedi upute iz kratke prezentacije koja se nalazi u privitku.