EU-CONEXUS programi izbornih kolegija (Minors)

Minorsi su izborni kolegiji koji se biraju na osnovu preferencija te usklađenosti sa studijskim programom kojeg student pohađa.
Prijaviti se mogu svi zainteresirani studenti prijediplomskih studija, bez obzira na godinu studija i studijsko usmjerenje, uključujući i izvanredne studente.

Nastava se odvija virtualno, a izborne predmete možete upisati kao dodatne ECTS bodove (dodatak predmetima predviđenim vašim studijskim programom) ili kao dio studijskog programa (umjesto nekog od izbornih predmeta s vašeg matičnog odjela uz prethodni dogovor s odjelnim ECTS koordinatorom). Ako uspješno završite cijeli program (30 ECTS-a) dobit ćete certifikat (Minors certificate).

O pozitivnim iskustvima studenata koji su završili Minors-e možete pročitati ovdje

Zainteresirani se mogu prijaviti najkasnije do 30. rujna 2024.

• Za više informacija i prijavu na Minors-e obratite se administrativnoj koordinatorici na pkalmeta@unizd.hr ili posjetite službeno web mjesto EU-CONEXUS-a.

EU-CONEXUS tim