OBAVIJEST - Dopunske isprave o studiju

Zbog izrade dopunske isprave o studiju,  molim sljedeće studente da se jave u tajništvo Odjela za arheologiju  najkasnije do 20. veljače 2016. ukoliko posjeduju dokaze - dodatne informacije o studentu, a za koje bi htjeli da budu navedeni u njihovoj  dopunskoj ispravi o studiju.

Dokumentacija koja sadrži dodatne informacije o studentu predaje se u izvorniku (ukoliko se radi o jedinom primjerku dokumenta, izvornik se donosi na uvid, a kopija dokumenta ostaje u dosjeu studenta).

Prvostupnici:

18.     TOMAŠIČ ANTEJA

19.     TRCERA FRANKA

20.     VIDOVIĆ MAJA

Primjer dodatne informacije o studentu: nositelj/ica državne stipendije, demnostrator/ica, aktivan/na član/ica Studentskog zbora, dobitnik/ca Rektorove nagrade, objavljivao/la radove za studentski časopis, sudjelovao/la na edukacijskom seminaru, proveo/la semestar na drugom sveučilištu u sklopu bilateralne suradnje,i sl..

Iz tajništva