Obavijest o produženju natječaja za suradnju u stvaranju trinaestog broja Rostre - Časopisa studenata povijesti Sveučilišta u Zadru

Uredništvo Rostre - Časopisa studenata povijesti Sveučilišta u Zadru produžuje natječaj za suradnju u stvaranju trinaestog broja Rostre – Časopisa studenata povijesti Sveučilišta u Zadru

Uredništvo poziva sve zainteresirane studente preddiplomskih, diplomskih i poslijediplomskih studija povijesti i srodnih disciplina da pošalju svoje neobjavljene autorske radove, kao i recenzije objavljenih djela, filmskih, televizijskih i drugih medijskih adaptacija koje se bave povijesnom tematikom ili tematikom srodnih područja.

Upute za pisanje rada, kao i digitalizirani primjerci prošlih brojeva časopisa, mogu se pronaći na službenom profilu časopisa Rostra na stranicama Hrčka – Portala znanstvenih časopisa Republike Hrvatske (https://hrcak.srce.hr/rostra).

Veličina rada je ograničena na maksimalno 35 stranica, a jezik rada može biti na hrvatskom ili engleskom. Datum do kojeg je moguće slati radove namijenjene objavi u časopisu je 20. veljače 2022. godine (nedjelja) i to na službeni e-mail: rostra.ishazd@gmail.com

Autori koji su poslali radove će o rezultatu biti obaviješteni e-mailom odmah po završetku natječaja.