Obavijest o terenskoj nastavi

Terenska nastava studenata započinje u ponedjeljak, 15. travnja 2024. Predviđeno trajanje je 28 radnih dana (uključujući subote). U slučaju da nema prekida nastave zbog vremenskih uvjeta terenska nastava će se održati prema sljedećem rasporedu:

• 15. travnja do 2. svibnja 2024.: studenti 1. god. prijediplomskog i  1. god. diplomskog studija arheologije (Napomena: 17. travnja i 1. svibnja terenska nastava neće se održati.)
  • 3. svibnja do 18. svibnja 2024.: studenti 2. i 3. godine prijediplomskog studija arheologije.

Raspored vožnje:

• Polazak u 6:15 sati rutom: Glavni kolodvor - Lipotica - Mala pošta – Tuđmanova – Ljubač.
  • Povratak u 14:00 sati istim putem natrag na Glavni kolodvor.
  • Povratak subotom u 13,00 sati.

NAPOMENA:

*Terenska nastava je obvezna za sve redovno i izvanredne upisane studente jednopredmetnog/dvopredmetnog prijediplomskog i diplomskog studija.

**Studenti koji ponavljaju studijsku godinu nemaju obvezu terenske nastave pod uvjetom da su za godinu koju ponavljaju već odradili terensku praksu.