OBAVIJEST STUDENTIMA 1. GOD. PREDDIPLOMSKOG STUDIJA ARHEOLOGIJE

- Sukladno Redu predavanja, u I. semestru 1. godine studenti ne upisuju izborne predmete s matičnog Odjela, ali da bi zadovoljili kvotu od 30 ECTS bodova po semestru, moraju upisati jedan ili više izbornih kolegija u iznosu od minimalno 5 ECTS bodova s drugih (komplementarnih) odjela na Sveučilištu. Studenti te izborne kolegije upisuju u tajništvima odjela za čiji se izborni kolegij odluče.

- Sukladno Redu predavanja, u I. semestru 1. godine studenti kao jedan od obveznih kolegija upisuju Strani jezik, u Centru za strane jezike (Obala Kralja Petra Krešimira IV. br. 2 , u potkrovlju zgrade soba 1511). Nakon isteka upisnog roka studenti se više neće moći upisati. Studenti prve godine dužni su prilikom upisa stranog jezika predočiti svjedodžbu četvrtog razreda srednje škole koju mogu preuzeti u tajništvu Odjela za arheologiju.

- Naljepnice s upisanim kolegijima studenti će dobiti u tajništvu Odjela, za što će biti naknadno obaviješteni na oglasnoj ploči ili web stranici Odjela.

- Potvrde o upisu studenti preuzimaju u tajništvu Odjela za arheologiju uz predočenje indeksa ili iksice, u vremenu predviđenom za rad sa studentima.