Obavijest studentima prve godine preddiplomskog studija arheologije

Sukladno Redu predavanja, u I. semestru 1. godine studenti ne upisuju izborne predmete s matičnog Odjela, ali da bi zadovoljili kvotu od 30 ECTS bodova po semestru, moraju upisati jedan ili više izbornih kolegija u iznosu od minimalno 5 ECTS bodova s drugih odjela na Sveučilištu. Studenti te izborne kolegije upisuju u tajništvima odjela za čiji se izborni kolegij odluče (o izabranom kolegiju s drugog Odjela studenti obavještavaju tajnicu Odjela za arheologiju prilikom preuzimanja naljepnice za indeks).

Studentima se savjetuje da izborne kolegije čim prije izaberu zbog eventualno ograničenog broja studenata na kolegijima.

Sukladno Redu predavanja, u I. semestru 1. godine studenti kao jedan od obveznih kolegija upisuju Strani jezik (Engleski jezik struke I) u prostorijama Centra za strane jezike u nadbiskupskom sjemeništu, u uredu br. 1. (Jurja Bijankinija 2, iza knjižare Verbum na drugom katu) u periodu od 5. do 13. listopada 2015. od 8,00 do 16,00 sati.

Nakon isteka upisnog roka studenti se više neće moći upisati.

Studenti prve godine dužni su prilikom upisa stranog jezika predočiti svjedodžbu četvrtog razreda srednje škole koju mogu preuzeti u tajništvu Odjela za arheologiju.

Naljepnice s upisanim kolegijima studenti će dobiti u tajništvu Odjela, za što će biti naknadno obaviješteni na oglasnoj ploči ili web stranici Odjela.

Potvrde o upisu, AAI korisnički račun, studenti preuzimaju u tajništvu Odjela za arheologiju uz predočenje indeksa ili iksice, u vremenu predviđenom za rad sa studentima.

Nastava u zimskom semestru akad. god. 2015./2016. počinje 6. listopada 2015. prema rasporedu objavljenom na stranicama Sveučilišta u Zadru (www.unizd.hr) i oglasnoj ploči.

Za sve ostale informacije i obavijesti studenti se mogu obratiti u tajništvo Odjela.