Obavijest - Terenska nastava

Terenska nastava za studente arheologije započet će u ponedjeljak, 04. svibnja 2015. prema sljedećem rasporedu:

04. 05. – 20. 05. 2015.  - studenti I. i III. godine preddiplomskog studija,

21. 05. – 06. 06. 2015. -  studenti II. godine preddiplomskog studija i I. godine  diplomskog studija.

Nastava je obvezna za sve redovito upisane studente na preddiplomski i diplomski studij i studente koji studiraju pod statusom „S“, osim studenata II. godine diplomskog studija i studenata u statusu apsolvenata preddiplomskog studija. Studenti koji ponavljaju studijsku godinu nemaju obvezu terenske nastave pod uvjetom da su za godinu koju ponavljaju već proveli terensku nastavu i imaju uredan potpis.

Raspored vožnje za terensku nastavu:

• Polazak u 06,15 sati:  Autobusni kolodvor (stajalište s vanjske strane kolodvora gdje staju gradski autobusi) – Mala pošta – Nadin