Otvorene prijave na EU-CONEXUS programe izbornih kolegija

Otvorene su prijave na EU-CONEXUS programe izbornih kolegija. EU-CONEXUS programi izbornih kolegija, tzv. Minorsi su izborni kolegiji koji se biraju na osnovu preferencija studenata, sukladnosti studijskog programa i tema unutar kolegija te preduvjeta za upis. Prijaviti se mogu svi zainteresirani studenti preddiplomskih studija, bez obzira na godinu studija i studijsko usmjerenje, uključujući i izvanredne studente.

Specifičnost Minorsa je u tome što se nastava odvija virtualno. Na taj način možete istovremeno biti student Sveučilišta u Zadru i jednog ili više partnerskih sveučilišta, pri čemu ostvarujete virtualnu (i/ili hibridnu) mobilnost koja se evidentira u dopunskoj ispravi o studiju.

Prijave za upis na izborne kolegije u ljetnom semestru akademske godine 2022./2023. bit će otvorene do 31. siječnja 2023., a obrazac za prijavu dostupan je ovdje.

Više informacija pronađite na poveznici ili kontaktirajte administrativnu koordinatoricu Ljerku Morović (lmorovic@unizd.hr).