Prijem studenata 1. godine prijediplomskog studija i početak nastave u akad. god. 2023./2024.

Poštovani studenti,

obavještavamo vas da će se susret rektora Sveučilišta u Zadru i studenata prve godine jednopredmetnih prijediplomskih studija održati u PONEDJELJAK, 2. LISTOPADA 2023. u 9:00h u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja Petra Krešimira IV. br. 2, 2. kat).

Susret rektora Sveučilišta u Zadru i studenata prve godine dvopredmetnih prijediplomskih studija održati u PONEDJELJAK, 2. LISTOPADA 2023. u 10:00h u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (Obala kralja Petra Krešimira IV. br. 2, 2. kat).

Susret pročelnika Odjela i studenata prve godine jednopredmetnog prijediplomskog sveučilišnog studija Arheologije održat će se u PONEDJELJAK, 2. LISTOPADA 2023. u 10:45h u predavaonici 101 (Sveučilište u Zadru, Obala kralja Petra Krešimira IV. br. 2, 2. kat).

Susret pročelnika Odjela i studenata prve godine dvopredmetnog prijediplomskog sveučilišnog studija Arheologije održat će se u PONEDJELJAK, 2. LISTOPADA 2023. u 10:45h i u 11:45h u predavaonici 101 (Sveučilište u Zadru, Obala kralja Petra Krešimira IV. br. 2, 2. kat). Studenti sami odabiru termin za prvi, odnosno drugi studij).

Nastava za studente prijediplomskih studija i studente druge godine diplomskih studija počinje u UTORAK 3. LISTOPADA 2023.

O terminu početka nastave za studente prve godine diplomskih studija obavijestiti ćemo vas naknadno.