Radionica „Uspješno kročite kroz vrata karijere: umijeće pripreme za intervju“

Poštovani studenti,

pridružite nam se na radionici „Uspješno kročite kroz vrata karijere: umijeće pripreme za intervju“, a koja će se održati 17. siječnja 2024. godine u 17 sati u Austrijskoj knjižnici (Trg kneza Višeslava 9).

Radionica "Uspješno kročite kroz vrata karijere: umijeće pripreme za intervju" namijenjena je svim studentima, pružajući im konkretne korake i vještine za uspješnu pripremu za razgovor za posao. Kroz interaktivne module, sudionici će istražiti dubinsko informiranje o firmi i dodatne strategije koje će ih pripremiti za uspješan nastup tijekom intervju situacija. Ova je radionica osmišljena kako bi poticala samopouzdanje i pružila praktične alate koji su ključni u postizanju uspjeha na tržištu rada.

Voditeljice radionice su Marija Gulam, Karmela Biočić, Nora Ivić, studentice psihologije, pod mentorstvom prof. dr. sc. Ljiljane Gregov s Odjela za psihologiju.

Prijava za sudjelovanje je obvezna i moguća je putem ovog obrasca.

Očekujemo vas!