Rezultati dopunskih izbora za studentske predstavnike u Stručnom vijeću Odjela za arheologiju

Glasovanje je provedeno u četvrtak, 20. siječnja 2022. u vremenu od 8 do 16 sati, korištenjem platforme Microsoft Forms. Pristup glasovanju su imali studenti Odjela za arheologiju s aktivnim AAI računom iz domene @unizd.hr. Glasovanje je bilo potpuno anonimno.

Za predstavnike studenata u Stručnom vijeću Odjela za arheologiju izabrana su oba prijavljena kandidata zajedno sa zamjenicima:

• Kandidat Domagoj Marić (1. god diplomskog studija) i kandidat za njegovu zamjenicu Anamarija Petric (1. god diplomskog studija) i
  • Kandidat Ilija Žamić (3. god preddiplomskog studija) i kandidat za njegovog zamjenika Luka Žarković (3. god preddiplomskog studija).