Terenska nastava (lokalitet Ljubač)

Obavještavamo Vas da terenska nastava počinje u srijedu, 3. svibnja 2023. Predviđeno trajanje je 28 radnih dana (uključujući subote). U slučaju da nema prekida nastave zbog vremenskih uvjeta terenska nastava će se odraditi prema sljedećem rasporedu:

• 3. do 18. svibnja: studenti 1. god. preddiplomskog i  dio studenata 1. god. diplomskog studija arheologije (Dijana Ćemal, Anđela Duvnjak, Klara Glavota, Monika Špoljarić)
  • 19. svibnja do 3. lipnja: studenti 2. i 3. godine preddiplomskog studija arheologije i dio studenata 1. god. diplomskog studija arheologije (Fabijan Barić, Eugen Fritz Prgomet, Ivan Mašković, Ilija Žamić, Luka Žarković)

NAPOMENA:

*Terenska nastava je obvezna za sve redovno i izvanredne upisane studente preddiplomskog i diplomskog studija.

**Studenti koji ponavljaju studijsku godinu nemaju obvezu terenske nastave pod uvjetom da su za godinu koju ponavljaju već odradili terensku praksu.